Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Najúspešnejší športovci za rok 2005

Jednotlivci

    1. Eva Svjanteková – silový trojboj
    1. Peter Vateha – silový trojboj
    1. Jaroslav Jakubašek – canicross
    1. Dana Janečková – atletika
    1. Peter Spusta – pretláčanie rukou
    1. Ján Matej – silový trojboj
    1. Pavol Seman – silový trojboj
    1. Ľubomír Kaminský – hádzaná
    1. Martin Miháľ – trialista
    1. Viera Mihoková – pretláčanie rukou

 

Kolektívy

    1. Silový trojboj KSTaK Matej Bardejov
    1. Vytrvalostní bežci JM demolex Bardeov
    1. Pretláčači rukou Armwrestling klub BJ

 

Jednotlivci - mládež  do 18 rokov

    1. Martin Jantek – džudista
    1. Vladimíra Šibová – atlétka
    1. Dávid Jakubašek – canierocrossista
    1. Michal Maťaš – pretláčač rukou
    1. Pavol Kovák – futbalista
    1. Matej Štec a Natália Urbanová – tanečníci
    1. Jozef Račko – silový trojbojár
    1. Miroslav Druk – džudista
    1. Helena Podhájecká – atlétka
    1. Michal Grohoľ – futbalista

 

Kolektív – mládež do 18 rokov

    1. Atlétky – staršie žiačky ŠSK JAK Bardejov

 

Najúspešnejší športovci za rok 2006

 

Jednotlivci

    1. Jaroslav Jakubašek – canicross
    1. Katarína Jerjaková - silový trojboj
    1. Peter Spusta – pretláčanie rukou
    1. Eva Svajnteková – silový trojboj
    1. Marián Makara – bežec vytrvalec
    1. Branislav Arbert – bežec vytrvalec
    1. Martin Miháľ – trialista na motocykli
    1. Kristína Horvátová, Marek Ďedík – tanečný šport
    1. Ladislav Kerekeš – hádzaná
    1. Vladimír Mojdis - hokejista

 

Kolektívy

    1. Silový trojbojári KSTaK Matej Bardejov
    1. Hokeisti HC46 Bardejov
    1. Atletéti maratónci BŠK Bardejov

 

Jednotlivci – mládež do 18 rokov

    1. Júlia Kosturová – silová trojbojárka
    1. Dávid Jakubašek – psie záprahy
    1. Mária Majirská – atlétka
    1. Martin Jantek – džudista
    1. Katarína Skirkaničová – silová trojbojárka
    1. Ľubomír Pagrac – futbalista
    1. Matej Štec a Natália Urbanová – tanečný šport
    1. Martin Buffa – atlét
    1. Jozef Kendra – džudista
    1. Vladimíra Šibová – atlétka

 

Kolektívy – mládež do 18 rokov

    1. Atlétky – staršie žiačky ŠŠK JAK Bardejov
    1. Futbalisti starší dorastenci BŠK Bardejov
    1. Fubalisti mladší žiaci BŠK BJ a športových tried ZŠ B. Krpelca

 

 

Najúspešnejší športovci za rok 2007

 

Jednotlivci

    1. Dana Matejová – silová trojbojárka
    1. Ľubomír Baranok – hokejista
    1. Eva Svjanteková – silová trojbojárka
    1. Marián Makara – atlét
    1. Peter Kopalko – stolný tenis
    1. Martin Miháľ – trialista
    1. Jaroslav Marušín – džudista
    1. Jaroslav Jakubašek – psie záprahy
    1. Branislav Marcin – hádzaná
    1. Matej Lukáč - futbalista

 

Kolektívy

    1. HC46 Bardejov - hokej
    1. Xawax Power Team Bardejov – silový trojboj
    1. MHC Edymax Bardejov - hádzaná

 

 

 

Najúspešnejší športovci za rok 2008

 

Jednotlivci v olympijskom športe

    1. Martin Jantek – džudista
    1. Ingrid Pentuchová – atlétka, maratónkyňa
    1. Ľubomír Baranok – hokejista
    1. Kamil Fabian – hádzanár
    1. Maroš Čorej – hádzanár
    1. Peter Adamišin – futbalista
    1. Ivo Mryglot stolný tenista
    1. Marek Mily – hokejista
    1. Dušan Molčan – futbalista
    1. Marián Štefenčin - basketbalista

 

Kolektívy v olympijskom športe

    1. MHC Edymax Bardejov – extraligoví hádzanár
    1. HC Xavax Bardejov – prvoligoví hokejisti
    1. STJ Družba Bardejov – prvoligoví stolní tenisti
      FK Partizán Bardejov – treťoligoví futbalisti

 

Jednotlivci v neolympijskom športe

    1. Júlia Kostúrová – silová trojbojárka
    1. Ján Matej – silový trojbojár
    1. Dana Matejová – silová trojbojára

 

Kolektívy v neolympijskom športe

    1. PT Xawax Bardejov – družstvo silových trojbojárov

 

Jednotlivci – mládež do 18 rokov

    1. Dávid Jakubašek – psie záprahy
    1. Katarína Skirkaničová – silová trojbojárka
    1. Dominik Kačala – silový trojbojár
    1. Veronika Kaňuchová – atlétka
    1. Jozef Kendra – džudista
    1. Ivana Porubská – silová trojbojárka
    1. Dominik Krok – hádzanár
    1. Vladimíra Šibová – atlétka
    1. Adrián Leško – futbalista
    1. Erik Puzder – džudista

Kolektívy – mládež do 18 rokov

    1. ŠŠK JAK Bardejov – atletické družstvo starších žiačok
    1. FK Partizán Bardejov – futbalové družstvo mladších žiakov
    1. Judo kan klub Bardejov – starší žiaci
      ŠŠK JAK Bardejov – atletické družstvo starších žiakov

 

 

Najblišie udalosti

24 apr 2022
19:00 - 21:00
LENKA FILIPOVÁ -ZMENA!
21 mar 2022
18:00 - 21:00
Klimaktérium_ Zmena!

 

sms informacie

 

norske fondy

 

partnerske mesta

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturny mesacnik

 

kultura

 

koronavirus

 

covidTEL

 

kulturaAPP

 

plavaren

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám