Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

12. februára 2014 boli slávnostne vyhlásené oficiálne výsledky ankety o najlepších športovcov a športové kolektívy okresu Bardejov za rok 2013. Vyhlasovateľom 51. ročníka tejto ankety bolo Mesto Bardejov a Bardejovská televízia. Najúspešnejší športovci a zástupcovia športových kolektívov okresu Bardejov prevzali ocenenia z rúk primátora mesta Borisa Hanuščaka. Ďalšími gratulantmi oceneným boli: prednosta mestského úradu Juraj Popjak, prednosta okresného úradu Miroslav Bujda, obchodný riaditeľ spoločnosti HUDOS, s.r.o. Vladimír Bomba, riaditeľ BTS Štefan Hij a vedúci kancelárie primátora mesta Jozef Guliga.

Výsledky ankety (zdroj: BN)

Športová vizitka ocenených (zdroj: BN)

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám